×

U heeft geen producten in uw offerte.

32393 Sleutelhanger PU-Leer Huisje

Sleutelhanger PU-Leer Huisje

Meer afbeeldingen

Metalen Sleutelhanger in model van een huisje. Deze sleutelhanger is ingelegd met PU-leer. Uw logo kunnen wij aanbrengen door middel van een lasergravure in het leer. Uw logo wordt dan met een laserstraal verdiept aangebracht. Dat zit er heel fraai uit. Iedere sleutelhanger is per stuk verpakt in een doosje. U kunt hem dan echt als een geschenk weggeven. Leuk weggevertje voor bijvoorbeeld een ANDelaar of in de vastgoed.

BESTELLEN: U kunt onder de artikelafbeelding het gewenste aantal invullen en uw eventuele drukwensen. De actuele prijzen verschijnen dan vanzelf. Op deze manier kunt u ook uw eigen offerte aanmaken.

DRUKPROEF: Indien wij uw logo en/of tekst moeten aanbrengen op dit artikel dan zenden wij u altijd vooraf een digitale drukproef per email. Nadat u de proef heeft goedgekeurd gaan wij uw logo aanbrengen.

BETALING: Nadat wij uw bestelling hebben verzonden ontvangt u een factuur per email. Deze kunt u door middel van een bankoverschijving voldoen. In uitzonderlijke gevallen vragen wij een betaling vooraf. Wij nemen dan altijd eerst contact met u op.

Artikel afmetingen:
7,6X4,8CM
Borduren:
Nee
Graveren:
Ja
Drukken:
Nee
Levertijd zonder opdruk:
2 werkdagen
Levertijd met opdruk:
5 a 6 werkdagen
Minimale afname onbedrukt:
25

Stukprijs € 1,17 (incl. BTW)
Bij 25 st. € 29,34 (incl. BTW)

Beschikbaarheid: Direct leverbaar

Aantal 50 100 250 500
Artikelprijs/st. € 0,97 € 0,92 € 0,85 € 0,83
1e drukkleur/st. € 0,83 € 0,71 € 0,57 € 0,55
Extra drukkleur/st. € 0,00 € 0,00 € 0,00 € 0,00
Instelkosten/kl. € 49,00 € 49,00 € 49,00 € 49,00

Kleur Aantal
Bruin
Zwart
Totaal
Product € p/st Aantal Subtotaal
Sleutelhanger PU-Leer Huisje € 0,97 0 € 0,00
  Positie Aantal kleuren Instelkosten Drukkosten Subtotaal
Subtotaal (Excl. BTW)
BTW
Totaal